– Vai, jūsuprāt, Valsts prezidentam jaunās valdības veidošana būtu jāuztic Evikai Siliņai?
Sarmīte no Barkavas: – Es esmu par to, lai valdības veidošanu uzticētu sievietei un prezidents šajā amatā nominētu Eviku Siliņu. Esmu par izmaiņām valdībā, turklāt radikālām. Es domāju, ka, visticamāk, koalīcijā būs zemnieki, un tas būtu arī vispareizākais. Ļoti svarīgi ir sakārtot izglītības jomu.
Madonietis Gunārs: – Kāpēc lai valdības veidošanu neuzticētu sievietei? Jauna, enerģiska, izglītība arī atbilst – lai tik darbojas! Jaunajai valdībai vairāk vajadzētu atcerēties arī pensionārus. Visu mūžu uz traktora kolhozā esi nostrādājis, bet pensija nav nekāda lielā, taču – kāda dzīves dārdzība!
Ligita no Ļaudonas: – Varbūt jaunās valdības veidošanu prezidents arī varētu uzticēt Siliņai. Lai tikai cenšas un jaunā valdība par cilvēkiem vairāk domātu! Arī koalīcijā pietiek ar trijām partijām. To veidot "Jaunā Vienotība" varētu pamēģināt ar zemniekiem un "Progresīvajiem".
Vineta no Jāņukalna: – Sieviete vadīt valdību noteikti spētu, vienīgi neesmu pārliecināta, ka tieši šī sieviete. Politikā katrs savu reizi grib to deķa stūri vilkt uz savu pusi, bet, kad vidū plīst, vainīgs ir kaut kas cits, tikai ne paši.
22.08.2023.