Rīt, 19. augustā, Praulienas pagasta “Bodniekos” iecerēti pirmie “Madonas Alus” svētki.
"Madonas Alus" terases kafejnīca darbosies ierastajā režīmā no pulksten 12 līdz 16.30, bet no pulksten 18 būs pieejama ne vairs gruzīnu virtuve, bet šim vakaram īpaša ēdienkarte. Savukārt par īpašu atmosfēras karti būs parūpējies mūzikas pasākumu menedžeris Imants Pulkstenis, kas šovasar "Madonas Alus" terasē organizē dzīvās mūzikas vakarus.
– Trīs dienas nedēļā notiek šie vakari, un tos organizēju ar lielu prieku, – atzīst Imants.
– Mūzika ir par brīvu, daudzi svin savas vārda un dzimšanas dienas, dzimtas saietus vai atvaļinājumus. Jau sākotnēji ar "Madonas Alus" saimnieku Edgaru Zaharovu pārrunājām, ka vajadzētu organizēt arī Alus svētkus, un nu tas ir noticis. Aicinu rīt doties uz Praulienas pagasta "Bodniekiem", kur no pulksten15 līdz 18 būs iespēja piedalīties dažādās atrakcijās visai ģimenei. "Madonas Alus" terases dārzā varēs piedalīties viktorīnās, ko vadīs Karlsons un Brālītis, būs Laimes Lācis, dažādas sancensības spēkavīriem un vienkāršiem vīriem (alus kausu slidināšana, mucas noturēšana, virves vilkšana, stafetes). Savukārt no pulksten 18 sāks skanēt dažādu žanru mūzika, ļaujot baudīt dabu, atmosfēru, malkot gardo Madonas alu. Roberts un Arvis no Madonas spēlēs džezu, savu mūziku izspēlēs Vincents un Rihards Kūkoji, bardi no Latgales, kokles un dūdas lieliski pārvalda Samanta Ceruka un Audars Klints, būs arī Rūdolfs Kugrēns ar Stand up. Intars Zommers muzicēs kopā ar dēlu, un viņiem pievienosies Sergejs Bogdanovs un Jurijs Širokovs. Grupa "Sub Scriptum" spēlēs garšīgu indie rock, bet visu noslēgs rokenrols kopā ar "Mitrohin`s master band".
– Ņemiet līdzi draugus un ģimeni, kā arī kādu pledu un brauciet baudīt vasaras noslēgumu "Madonas Alus" terasē! – aicina menedžeris. – Ieeja pasākumā ir bez maksas, mūziku uzsauc saimnieks, iepriekšēja rezervācija nav nepieciešama.
18.08.2023.