— Vai, jūsuprāt, jaunās valdības veidošana būtu jāuztic Krišjānim Kariņam vai kādam citam?
Juris no Kusas: – Valdības maiņai nozīmes nav nekādas. Viss tāpat iet uz riņķi un roka roku mazgā….
13. Saeima noteica lielās algas nākamās Saeimas deputātiem, un tie nu tagad saka, ka neko nevarot darīt, jo to lēmumu jau viņi nav pieņēmuši. Arī Kariņš tikai izvirza prasības citiem, bet pats aiziet no atbildības. Viņu jau sen vajadzēja nomainīt."
Madoniete Mārīte: – Drīzāk tas būtu jāuztic citam, nevis Kariņam, bet arī no „Jaunās vienotības". Taču varbūt darbu tomēr vajadzēja turpināt valdībai tagadējā sastāvā, vienīgi viņi visu laiku nespēj saprasties un vienoties. Grūti jau pateikt, kā būtu labāk. Par pensiju nesūdzos, katru gadu indeksē un liek klāt, par to valdībai paldies.
Madonietis Aldis: – Valdība Kariņa vadībā varēja palikt tā pati, nekāda jauna koalīcija nav jāveido. Gribētos, lai vairāk tiktu domāts par iedzīvotājiem, pensionāriem un invalīdiem, tostarp palielinot pabalstus. Veselības pakalpojumi kopumā ir pieņemami, kaut gan tagad, kad tai valsts finansējums beidzies, tie ir ierobežotā apjomā.
Madonietis Māris: – Viņš ir „jampampiņš" jebkurā gadījumā. Katrā ziņā es no viņa neko labu negaidu. Par to, kam uzticēt jaunās valdības veidošanu, ja pie tā nonāks, ir jādomā Valsts prezidentam, tas ir viņa pienākums.
15.08.2023.