23. augustā pulksten 11 uzņēmēji un uzņēmumu darbinieki aicināti uz bezmaksas semināru Madonā, lai uzzinātu par uzņēmumu digitalizācijas iespējām un pieejamo konsultatīvo un finanšu atbalstu aktivitāšu realizēšanai.
Dalību seminārā iespējams pieteikt līdz 21. augustam vietnē https://ej.uz/Madona_23-08-2023.
Par semināru informē projektu vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā Eva Meijere.
Semināru organizē Eiropas Digitālās inovācijas centra Latvijā kontaktpunkts Vidzemē, Vidzemes plānošanas reģions un LIAA Madonas biznesa inkubators, finansē Eiropas Savienība – NextGenerationEU.
Seminārā savu pieredzi atklās vietējie Madonas un Gulbenes novadu uzņēmēji, kas ir digitalizācijas ieviešanas procesā, bet kāds jau realizējis iecerēto un var sniegt vērtīgus padomus tiem, kas šādas aktivitātes plāno uzsākt. Ar savu pieredzes stāstu dalīsies SIA "MittHus" projektu vadītājs Aivis Mitenieks, SIA "LEFF" valdes loceklis Edgars Birže.
Lai labāk izprastu digitalizācijas procesa gaitu, pakalpojuma/produkta izstrādi, seminārā par savu pieredzi pastāstīs arī SIA "Phase IT" valdes loceklis Renārs Vārsbergs. Varēs uzzināt, kādi risinājumi iespējami, kā praktiski tiek organizēta šādu projektu izstrāde un kas uzņēmējam būtu jāzina, lai sadarbība veidotos veiksmīgāka.
Seminārā par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Altum pieejamo atbalstu un pieteikšanās nosacījumiem atbalstam stāstīs abu organizāciju pārstāvji, kuri vēlāk būs pieejami arī individuālās konsultācijās.
Plašāka informācija: https://www.digitallatvia.lv/ un https://dih.lv. Pasākums notiek projekta "EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā" un projekta "Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia" ietvaros.
08.08.2023.