Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Bērni atpūšas Grieķijā

Redakcija

Autors • 14.08.2008.

Burtu lielums

GRAŠU bērnu ciemata bērniem jau otro gadu ir iespēja apskatīties Grieķiju. Šogad tāda iespēja ir vienam ciemata bērnam. No 10. līdz 24. augustam notiek aktīva atpūta nometnē Grieķijā, ko rīko Latvijas Goda konsulāts Salonikos sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Grieķijā un Latvijas Bērnu sociālās aprūpes iestāžu vadītāju asociāciju.

Grašu bērnu ciemata direktora vietniece Sandra Stade stāsta par nometni: – Nometne notiek jau trešo gadu, un tajā piedalās bērni ne tikai no Latvijas bērnu namiem, bet arī no citām valstīm. Pagājušajā gadā aizbrauca 2 bērni no Grašiem. Bērniem ļoti patīk piedalīties nometnē – viņi mācās grieķu valodu, iepazīstas ar gleznaino dabu. Tāpat notiek dažādas nodarbības un pasākumi. Protams, visvērtīgākā ir iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem un draugu iegūšana. Esmu priecīga, ka bērniem ir iespēja apskatīt citas zemes, to kultūru un atpūsties no ikdienišķā.

Autore: AGRITA NUSBAUMA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px