— Kāda jums bijusi šī vasara un vai sanācis apmeklēt arī kādus pasākumus?
Madoniete Paula: – Pats galvenais pasākums, kuru kā skatītāja esmu apmeklējusi, ir Dziesmu svētki Rīgā. Ļoti patika deju uzvedums. Katrā ziņā iespēju robežās apmeklēju arī citus kultūras pasākumus. Iespējams, šosestdien došos uz šlāgerfestivālu Madonas estrādē.
Madonietis Ainis: – Šīs vasaras svarīgākais notikums, protams, ir Dziesmu un deju svētki. Arī es tajos piedalījos kā deju kolektīva dalībnieks. Kā parasti, Dziesmu un deju svētki bija ļoti pārdomāti, emocijām bagāti, un tie izdevās. Arī laiks nebija par karstu, viss bija kārtībā.
Vineta no Barkavas: – Šī vasara man ir nedaudz par karstu. Man ļoti pietrūka lietutiņa. Savukārt atpūtas un pasākumu baudīšanai tā ir ļoti laba. Vienīgi ļoti kaitēja dārziem. Pirmoreiz dzīvē pat laistīju kartupeļus. Diemžēl šogad nesanāca pabūt Dziesmu svētkos, bet tā tos esmu apmeklējusi piecas reizes.
Elisa no Kalna skolas: – Šī vasara ir ļoti jauka un sirsnīga. Kalna skolā ir padomāts par dažādām aktivitātēm un nodarbībām, kurās mēs labprāt piedalāmies. Piemēram, man patika bibliotēkas apmeklējums.
25.07.2023.