15. jūlijā Cēsu pilsētā un slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis” norisinājās Latvijas kausa sacensības vispārējos fiziskās sagatavotības vingrinājumos.
Sacensības organizēja Latvijas Biatlona federācija sadarbībā ar Cēsu Olimpisko centru un Cēsu pilsētas sporta skolu.
Piedalījās biatlonisti no Alūksnes, Cēsīm, Talsiem, Daugavpils un Madonas BJSS.
Dalībnieki pārbaudīja sagatavotību vairākās disciplīnās: skrējienā stadionā, stumjoties ar nūjām pret kalnu, rollerslēpošanā bez nūjām, šaušanas vingrinājumos, pumpēšanās, tāllēkšanā no vietas.
Gatavību sezonai apliecināja arī Madonas BJSS jaunie biatlonisti. Skrējienā stadionā, stumšanās pret kalnu, rollerslēpošanā bez nūjām, šaušanā savās vecuma grupās 1. vietu izcīnīja Madara Veckalniņa, 2. vietu – Rauls Ikners, 3. vietu – Rēzija Nagle. Labi panākumi – 4. vieta – Raineram Upeniekam un Ginteram Bērziņam. Skrējienā stadionā Keita Patrīcija Kolna savā grupā ieņēma 2. vietu, Helēna Roštoka – 3. vietu.
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.biatlons.lv.
25.07.2023.