— Ko jūs sagaidāt no jaunā Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča?
Aivars no Madonas:
– Lai būtu labāks nekā iepriekšējie. Lai vairāk domā par tautu un tās vajadzībām. Gribētos, lai lielāku uzmanību pievērstu medicīnai un izglītībai, lai mūsu bērni nebrauktu prom uz ārzemēm. Pagaidām vēl grūti ko spriest, pārāk īss laiks pagājis.
Irīna no Mārcienas pagasta:
– Domāju, kā jebkurš no mums – jaunas pār-maiņas. Lai viņš vairāk iedziļinātos visās cilvēku problēmās, vēlmēs, vairāk viesotos novados un tiktos ar cilvēkiem. Pirmais iespaids ir pozitīvs – cerams, ka viņam izdosies saturēt Latviju savās rokās un virzīt arī pašus cilvēkus uz pārmaiņām.
Madoniete Valija:
– Manuprāt, viss ir normāli – lai tikai strādā. Lai turpina iesākto. Es uzskatu, ka mums galvenais ir valsts aizsardzība, sakari ar ārvalstīm. Neko sliktu nevaru teikt arī par iepriekšējo Valsts prezidentu. Prezidents mums ir ievēlēts, un viņš ir jāciena.
Pēteris no Madonas:
– Iespējams, ka labāks par iepriekšējo. Pirmie iespaidi ir labi, cik var spriest no tā, ko esmu redzējis TV. Dzīvosim – redzēsim! Gribētos, lai jau kaut kas pamainās uz labu.
18.07.2023.