— Vai sekojat līdzi Dziesmu un deju svētku norisēm Rīgā?
Madoniete Laura: – Svētkos piedalās mans vīrs, tāpēc esmu lielākā svētku atbalstītāja. Viņš dejo Mētrienas deju kolektīvā „Meteņi". Taču es arī svētdien piedalījos svētku gājienā un ceturtdien ar visiem bērniem braukšu uz koncertu Rīgā. Katrā ziņā dziesmu un deju svētki ir ļoti nozīmīgs notikums.
Anna no Ļaudonas: – Šajos svētkos piedalās arī mans brālis, kas dzied folkloras kopā. Skatījos svētku gājienu, visu gan neredzēju. Ļoti labi parādīja ļaudoniešus, kora „Lai top!" dalībniekus. Arī manu brāli televizora ekrānā varējis manīt. Skatoties to visu, jau drusku skudriņas skrien – tik ļoti šie svētki patīk.
Ingrīda no Cesvaines: – Daļu svētku gājiena redzēju, bet Madonas novada delegāciju nepaspēju. Jaunībā arī es piedalījos dziesmu svētkos gan tepat Madonā, gan Rīgā. Arī šonedēļ skatīšos koru koncertus, deju uzvedumus un nākamajā svētdienā – noteikti noslēguma koncertu.
Mārtiņš: – Svētku gājienā ar īpašu interesi sekoju Madonas novadam, Barkavas pagastam un arī Jēkabpils novadam. Madonas novads bija ļoti plaši pārstāvēts. Arī novada vadība atraktīvi iejutās svētku noskaņā.
04.07.2023.