– Vai jūs šajās dienās Madonā izjūtat pilsētas svētku noskaņu?
Staņislavs no Rīgas: – Pagaidām vēl tikai iejūtamies, bet šķiet, ka pagaidām tas šogad te ir interesantākais pasākums. Tirdziņš ir foršs, atraktīvs pasākums piektdien norisinājās arī pie „Rudzona". Tagad gaidām vakara koncertus. Madonai novēlam – lai pilsēta ar katru gadu top skaistāka!
Madoniete Nadja: – Madoniešiem, mūsu pilsētas viesiem tiek piedāvāta plaša svētku programma. Tajā ļoti labi iederas arī tirdziņš. Paskatieties, cik kupli tas ir apmeklēts! Var iepirkties un baudīt novada amatierkolektīvu priekšnesumus. Šī ir ļoti laba tradīcija, var just lielu cilvēku prieku.
Madonietis Guntis: – Tikko jau esam ienākuši. Vispirms izstaigāsim tirgu, tad dosimies uz rotaļu un atrakciju laukumu Priežu kalnā, bet vakarā, iespējams, apmeklēsim pasākumu Saieta laukumā, kur uzstāsies „Singapūras Satīns", „Citi zēni", „Pērkons".
Džastins no Cesvaines: – Esam ieplānojuši apmeklēt vairākas svētku aktivitātes. Skatīsimies, kur un kas notiek, bet sāksim ar pasākumiem Saieta laukumā. Šajos svētkos esmu bijis arī iepriekš.
06.06.2023.