— Kādas ir jūsu domas par Saeimas noteikto svētku dienu pirmdien, 29. maijā?
Madoniete Līga: – Šāds Saeimas lēmums bija pēkšņs, bet viss ir kārtībā. Galvenais jau ir izcīnītā uzvara un vēl nebijis panākums – bronza. Katrā ziņā par to ļoti priecājamies, bet, ja kādam noteiktās brīvdienas dēļ ir sarežģījumi, tie ir jāpārdzīvo un savas lietas kaut kā jau var nokārtot.
Barkavietis Juris: – Šodien jutos burvīgi, ticēju, ka bronza būs mūsu. Turklāt daudz netrūka, ka būtu arī zelts, vienīgi veiksmes nedaudz pietrūka. Šodien gan tāpat ir jāstrādā, bet ir patīkami, ka hokeja izlases lielo panākumu ir tā novērtējusi valdība. Parādījām, ka varam būt vienoti.
Madoniete Diāna: – Man šodien pēc grafika ir brīvdiena. Arī hokeju neskatos, bet to, ka Latvijas hokeja izlasei rezultāti ir labi, zinu, un visi ir priecīgi un pacilāti. Skatījos un ļoti patika, kā svētdien pa apvedceļu brauca mašīnas ar Latvijas karogiem un taurēja. Bērnudārziem gan, domāju, bija jāstrādā.
Madoniete Ramona: – Mani tas neietekmē, pēcpusdienā tāpat jāstrādā. Arī bērnudārziem bija jābūt vaļā, ja jau šāds lēmums tika pieņemts tikai pirms pusnakts. Hokeju, protams, skatījos ar domām, ka mūsējie uzvarēs.
30.05.2023.