— Vai, jūsuprāt, Latvijas hokeja izlase iekļūs ceturtdaļfinālā?
Madonietis Jēkabs: – Cerams, ka mūsējie pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfinālā ceturtdaļfinālā tiks, uz to jācer līdz pēdējam. Sākums bija tāds ne visai, bet tad atvērās, un spēle aizgāja. Hokeju skatos diezgan daudz gadu, bet neatceros četras uzvaras pēc kārtas. Ļoti patika uzvara ar 7:0 pret Kazahstānu.
Madonietis Reinis: – Arī mūsu ģimenē hokeju pārsvarā skatās visi. Man liekas, ka mūsējie šogad beidzot varētu tikt ceturtdaļfinālā. Spēlē ar Šveici otrdien minimums ir jādabū punkts. Iespaidīgu uzvaru Latvijas hokejisti guva spēlē ar Kazahstānu, 7:0 – tas patiešām negadās bieži.
Vilnis no Saikavas: – Mūsējie šogad spēlē labi. Zaudējumu Kanādai jau varam piedot, bet kāds punkts spēlē ar Slovākiju gan derēja. Vislabākais sniegums līdz šim, manuprāt, bija ar čehiem. Domājot par ceturtdaļfinālu, vienīgās cerības ir uz Norvēģiju, lai tā vēl gūtu kādu punktu, tad tur būsim.
Madoniete Mirdza: – To grūti prognozēt, bet var jau būt, ka pēc graujošās uzvaras pār Kazahstānu mūsējie elpu būs atvilkuši un spēs arī gūt punktus pret Šveici. Tas būs grūti, taču domāsim labas domas un turēsim īkšķus!
23.05.2023.