OŠUPES pagasta sieviešu apvienība „Lavandas” šomēnes aicina seniorus uz viņiem veltītu pēcpusdienu.
– 25. maijā multifunkcionālajā centrā „13. km" uz jauku, pārsteigumiem piepildītu pēcpusdienu tiek gaidīti seniori. Ik pa laikam cenšamies šādus pasākumus organizēt, lai iepriecinātu arī vecākās paaudzes iedzīvotājus. Prieks, ka ar katru reizi mūsu pulciņš aug un seniori ierodas arī no kaimiņu pagastiem, – pauž Ilze Melne. – Mums ļoti patīk organizēt pasākumus, un ir gandarījums, ja izdodas cilvēkus izraut no pelēkās ikdienas. Katrs pasākums tiek saistīts ar kādu notikumu un ir tematisks. Šis, piemēram, tiks veltīts pavasarim – „Pavasara ziedu mirdzošajās acīs". Runāsim par laimi ziedoņlaikā, jo laime nemīl pavasarī viena būt. Galvenā doma šiem pasākumiem – lai nav vienmuļi un tikai sēdēšana, bet gan aktīva iesaistīšanās, pārsteigumi. Bieži gatavojam dažādus ēdienus, kurus baudām pasākumā, aicinām viesmāksliniekus, kas sniedz priekšnesumus. Ir jauki, kad pēc pasākuma apmeklētāji mājās dodas priecīgi un pacilātā noskaņojumā.
16.05.2023.