No 4. līdz 7. maijam Rīgā notika Latvijas jauniešu čempionāts klasiskajā 64 lauciņu dambretē, kur sudraba medaļu uz mūsu novadu atveda Amanda Švirkste.
Pateicoties Madonas novada domes, Dzelzavas pagasta pārvaldes un SIA "Kalna Zīles" īpašnieka Artūra Čačkas atbalstam, sacensībās piedalījās arī divas mūsu meitenes U-16 vecuma grupā.
Ar iegūtajiem 16 punktiem no 18 iespējamiem pirmo vietu izcīnīja un zelta medaļu saņēma Diāna Stecka (DAB "Salaspils"), otrajā vietā ar 15 punktiem ierindojās un sudraba medaļu saņēma Dzelzavas pamatskolas 8. klases skolniece Amanda Švirkste, bet trešajā vietā ar 13 punktiem ierindojās Keita Enija Platā (Bauskas NBJSS). Mūsu otrai dalībniecei – Terēzei Stepiņai –
ar iegūtajiem 6 punktiem tika astotā vieta.
16.05.2023.