20. aprīlī Dzelzavas pamatskolā notika komandu sacensības starp klasēm 64 lauciņu dambretē.
Sacensībās piedalījās 4.-9. klašu komandas, katrā komandā bija divi zēni un divas meitenes no klases. Sacensībās uzvarēja 9. klase ar iegūtajiem 26 punktiem no 40 iespējamiem. Komandā spēlēja: Agnija Kuzmane, Keita Silova, Raivo Gļeba, Kārlis Reuts. Otrajā vietā ierindojās 7. klases dambretes spēlētāji ar iegūto 21 punktu. Komandā spēlēja: Elizabete Marija Sieciņa, Samanta Donase, Ingars Kantelis, Deivids Jaškovs. Par trešo vietu tika apbalvota 8. klase ar iegūtajiem 20 punktiem. Komandā spēlēja: Amanda Švirkste, Līna Pavloviča, Adrians Jakovičs, Sajlands Kozlovskis.
Individuāli sacensībā starp spēlētājiem pie galdiņiem uzvarēja "trešais galdiņš" – Amanda Švirkste, Alise Špundere (5. klase), Agnija Kuzmane. Nākamais – "ceturtais galdiņš" – Līna Pavloviča, Samanta Donase, Elīna Lazdiņa (4. klase), sekoja "otrais galdiņš" – Kristers Kokarevičs (4. klase), Kārlis Reuts, Deivids Jaškovs, "pirmais galdiņš" – Raivo Gļeba, Jēkabs Vilmanis (6. klase), Ingars Kantelis.
16.05.2023.