– Vai jūs ietekmē pulksteņa grozīšana, pārejot uz vasaras vai ziemas laiku?
Madonietis Gatis:
– Es to tā neizjūtu, bet tomēr no ierastā dienas ritma tas nedaudz izsit. Kāds pusmēnesis paiet, kamēr aprod ar jauno laiku. Grūtāk ir rudenī, kad pāriet atpakaļ uz ziemas laiku. Labāks tomēr ir vasaras laiks. Vismaz tā ir celtniekiem, lai vakaros ilgāk būtu gaišs.
Santa no Cesvaines:
– Vispār mani tas neietekmē, jo parasti es tāpat ļoti agri ceļos, un tad vienai stundai nav izšķirošas nozīmes. Taču esmu par to, lai vienotos par vienu laiku un pārstātu pulksteņus divreiz gadā grozīt. Es tā kā vairāk būtu par ziemas laiku, lai dzīvotu pēc saules.
Madoniete Gaļina:
– Nedaudz jocīgi jau ir. Piemēram, šorīt bija grūti pamosties, tomēr bija jāceļas stundu agrāk. Kāds mēnesis paiet, kamēr aprodu ar jauno laiku. Turklāt pavasarī pierast ir grūtāk. Kaut ko nokavēt tāpēc gan nav gadījies, tam jau ir domāts modinātājs.
Ināra no Saikavas:
– Jūtos tīri labi, mani tā pulksteņu grozīšana neietekmē, kaut gan šorīt nedaudz aizgulējos. Laikam modos vēl pēc ierastā iepriekšējā laika. Taču kopumā pašsajūtu tas neiespaido.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
28.03.2023.