ĒRGĻU multifunkcionālajā centrā februārī un martā norisināsies pašizaugsmes un sevis apzināšanās izglītojošu nodarbību cikls, kura laikā dalībnieki iepazīs vairākus veidus, kā katrs pats spēj uzlabot savu veselības stāvokli, vairot enerģiju un iekšējo harmoniju.
– Pirmā nodarbība "Kā, izmantojot elpu, iegūt mieru un vairot enerģiju?" norisināsies 23. februārī no pulksten 18 līdz 19.30. Šajā informatīvajā nodarbībā tiks apskatīts, kā izmantot elpošanu savā labā, – informē Laine Keine, nodarbību vadītāja. – Otrā nodarbība "Kā mūsu domas rada mūsu realitāti?" paredzēta 9. martā no pulksten 18 līdz 19.30. Šajā nodarbības reizē tiks apskatīts, kā izmantot savu prātu kā instrumentu, lai vieglāk virzītos pa dzīvi sev vēlamajā virzienā. Trešā nodarbība "Emocionālā inteliģence – kā vairot sirdsmieru?" notiks 23. martā. Kopā ar pasniedzēju dalībnieki aplūkos, kā atpazīt un apzināti izmainīt savas emocijas; kā, jūtot stresu, nemieru, dusmas u. c. emocijas, tās apzināti nomainīt pret mieru, stabilitāti, iedvesmu utt. Nodarbību ciklā dalībnieki saņems reālus, viegli praktizējamus vingrinājumus, kurus varēs veikt mājās.
Var pievienoties visām trim nodarbībām vai tikai kādai no tām. Lai pievienotos, jāraksta uz tālruni 22006510 (Laine) vai 28381321 (Eva).
17.02.2023.