Slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis" 4. un 5. februārī norisinājās Latvijas čempionāta biatlonā 1. kārtas sacensības.
4. februārī biatlonisti sacentās sprintā, 5. februārī – individuālajā distancē ar intervāla startu.
Latvijas čempionātā piedalījās un panākumus guva arī Madonas BJSS biatlonisti.
Abās sacensību dienās W17 grupā uzvarēja Keita Patrīcija Kolna. Madara Veckalniņa W19 grupā sprintā ierindojās 3. vietā, bet kļuva par čempioni individuālajā distancē, izcīnot kvotu dalībai Eiropas junioru čempionātā.
Abās dienās savā vecuma grupā uzvarēja Sabīne Grudule un Ervīns Kūlītis. Sprintā individuālajā distancē Alisei Plātei – 3. vieta, Raineram Upeniekam un Aleksam Škaļikovam, Alisei Plātei – 4. vieta individuālajā distancē.
Latvijas čempionāta biatlonā 2. kārtas sacensības ieplānotas 26. martā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils".
14.02.2023.