Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

— Vai šoziem, kad ir tāds cenu kāpums, spējat savilkt galus kopā?

Redakcija

Autors • 31.01.2023.

Burtu lielums

Žanna no Dzelzavas:
– Galus jau savelkam, bet nākas ekonomēt. Visdārgākais, protams, ir siltums – maza dzīvokļa apkure daudzdzīvokļu mājā izmaksā pat 200 eiro. Arī, pērkot pārtiku, uzmanību pievēršam akcijas precēm, izvērtējam, bez kā varam iztikt. Kaut kā jau ziema ir jāpārdzīvo. Cerams, ka tā nebūs visu laiku.

Solomeja no Bērzaunes pagasta:
– Viss ir dārgs, bet visvairāk izjūtu pārtikas cenu kāpumu. Dzīvoju privātmājā, elektrību patērēju diezgan maz. Arī malciņa, ar ko kurināt, ir sarūpēta laikus. Kaut kā jau ir jāiztiek. Neēdis arī nedzīvosi, maizīte ir jāpērk. Visi pirkumi ir rūpīgi jāpārdomā.

Madoniete Dzintra:
– Cenas patiešām ir palielinājušās pilnīgi visam. Savilkt galus palīdz tas, ka pagājušajā vasarā sakrājām apkurei, lai ziemā tas nebūtu tik jūtami. Mums ir arī savs dzīvoklis, līdz ar to nav jāmaksā lielā nomas maksa. Ļoti dārga ir pārtika. Izvēlos tikai to, ko ikdienā lietojam, pārējo vienkārši nepērku.

Sintija no Jaunpiebalgas:
– Galus varam savilkt kopā, esam paēduši, jo esam zemnieki. Cenas veikalos gan palielinās, bet mums, piensaimniekiem, par pienu maksā aizvien mazāk. Veikalos visvairāk šokē olu cena. Taču – kā ir, tā jādzīvo.


Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

31.01.2023

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px