21. un 22. janvārī olimpiskā centra "Cēsis" bāzē Priekuļos norisinājās Latvijas kausa biatlonā otrās kārtas sacensības, kurās piedalījās un labus rezultātus guva arī Madonas BJSS sportisti.
21. janvārī biatlona sacensībās sprintā savā vecuma grupā uzvaru izcīnīja Madara Veckalniņa un Rainers Upenieks, Sabīne Grudule un Ervīns Kūlītis. Otro vietu ieņēma Keita Patrīcija Kolna, trešajā vietā – Alise Plāte.
22. janvārī masu starta distancē uzvaru savā vecuma grupā izcīnīja Keita Patrīcija Kolna, otro vietu ieguva Madara Veckalniņa un Rainers Upenieks, pirmajā vietā – Sabīne Grudule, Ervīns Kūlītis, Alekss Škaļikovs ierindojās godalgotajā trešajā vietā.
31.01.2023.