Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Iepriecina Ziemassvētku laikā

LAURA KOVTUNA

Autors • 29.12.2022.

Iepriecina Ziemassvētku laikā
Burtu lielums

Aizgājušie Ziemassvētki ne visiem aizritēja pie svētku eglītes, ģimenes lokā, apmainoties ar dāvanām. Diemžēl šobrīd ļoti smagi plosās dažādas elpceļu saslimšanas, gripa; kā jau iepriekš informējām, "Madonas slimnīcā" ir krietni pieaudzis stacionēto pacientu skaits, tostarp pilna ir bērnu nodaļa. Pašus mazākos pacientus ar gaišām domām, veselības vēlējumiem un sagādātām dāvaniņām pirms svētkiem iepriecināja pirmsskolas izglītības iestāde (PII) "Priedīte".

"Madonas slimnīcas" medicīniskās dokumentācijas un informācijas apstrādes speciāliste Signita Stiprā atklāja, ka, turpinot pērnā gada tradīciju, arī šogad bērnu nodaļu apciemojuši bērni un pieaugušie no PII "Priedīte". Viņi satika Ziemassvētku vecīti, kas arī tobrīd ciemojās Madonas slimnīcā.
"Ziemassvētku vecītis palīdzēja nogādāt PII "Priedīte" bērnu, vecāku un darbinieku sagādātās dāvaniņas bērniem nodaļā, jo pašreiz plosās negants vīruss un apciemot bērnus nodaļā drīkstēja tikai Ziemassvētku vecītis. Tāpēc atnākušie bērni savus sveicienus nosūtīja attālināti," atzina Signita Stiprā.

PII "Priedīte" vadītāja Gita Lancmane pastāstīja, ka Ziemassvētku gaidīšanas laikā bērni kopā ar vecākiem tikuši aicināti atbalstīt labos darbus trīs jomās -, apciemojot dzīvnieku patversmi, sociālās aprūpes centru un arī "Madonas slimnīcas" bērnu nodaļu – kurai dāvaniņas sarūpējuši grupiņu "Taurenīši", "Pelēni" un "Mārītes" mazie audzēkņi ar saviem vecākiem. "Priedītes" vadītāja pauda gandarījumu par grupiņu audzinātāju labajām iniciatīvām šādu un līdzīgu akciju īstenošanā, tostarp pagājušajā gadā uz Rīgas slimnīcu sūtītas "drosmes kastes" ar pašgatavotām mantiņām.
"Prieks sirsniņā, mirdzums actiņās un pārsteigums mazajiem pacientiem lika kaut uz mazu brīdi aizmirst par slimošanu. Sakām milzīgu paldies mazajiem un lielajiem rūķiem no PII "Priedīte" par sirdssiltumu, gaišumu, labsirdību, ko sniedzāt mazajiem pacientiem," vēstīja slimnīcas pārstāve Signita.

"Madonas slimnīcas" valdes priekšsēdētāja Līga Šerna neslēpa, ka šis ir grūts laiks gan mediķiem, gan pacientiem – lieliem un maziem, jo pēc divu gadu snaušanas aiz maskām un drošības ierobežojumiem vīrusi sarosījušies ar uzviju, un slimnīcas nodaļas esot pilnas. Viņa vēlēja iedzīvotājiem sargāt sevi, būt veseliem un atbildīgiem – ar slimības simptomiem palikt mājās.
Līga Šerna arī vēlējās pateikties visiem, kas "Madonas slimnīcu" atbalstījuši šā gada garumā – tie ir: Kalsnavas arborētums, "Madonas karameles", ZS "Jāņkalni", Ansis un Renārs Vārsbergi, AS "Cesvaines piens, AS "Lazdonas piensaimnieks", SIA "MittHus", "Puķu sēta", Imants Pulkstenis, "Madonas alus".

30.12.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px