Ceturtdien, 21. jūnijā, biškopji dosies izbraukuma seminārā uz Aronas pagasta „Lejas Kaniņām" pie Jogitas un Didža Bauņiem, kuri no darba brīvajā laikā kopj savu bišu dravu.
Kopīga izbraukšana – pulksten 12 Madonā no laukuma pie veikala "Rimi" vai pulksten 12.20 tiekamies pie Kusas benzīntanka.
Pārrunāsim jaunākās aktualitātes, iepazīsimies ar saimnieku pieredzi. Līdzi ņemams „groziņš".
Pēdējos gados esam iesākuši sezonā apmeklēt divas bišu dravas – gan kādu no amatieru dravām, gan kādu no profesionālajām. Tāpēc vasaras otrajā pusē plānojam ciemoties arī Liezēres pagasta „Mežvidos" Ilmāra Šķēla bišu dravā.
Šovasar gadskārtējais Latvijas biškopju saiets notiks 7. jūlijā Vecbebru tehnikumā.
Laiks nedaudz neparasts, jo pasākums tiek apvienots ar skolas jubileju.
Dalībnieku skaits plānots krietni lielāks nekā citugad. Piemēram, dejas paredzētas pat divos laukumos ar mūziku dažādām gaumēm.
Autore: JĀNIS PURIŅŠ
LBB Madonas rajona nodaļas vadītājs