Šā gada 16. novembrī tika saņemts SIA "Trast Būve" iesniegums ar prasību pagarināt būvdarbu līguma izpildes termiņu Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolā.
Projektu sagatavošanas un ieviešanas speciāliste Indra Kārkliņa 30. novembra domes sēdē informēja, ka būvdarbi iegājuši finiša taisnē, tomēr sakarā ar papildus veicamajiem darbiem, kas atklājušies būvniecības laikā, būvniekam pietrūcis 13 dienu. Šajā laikā nepieciešams pabeigt montāžas darbus kāpņu margām, fasādes darbus un bruģakmens seguma apmaļu uzstādīšanu. Tāpat par 13 kalendārajām dienām nepieciešams pagarināt arī būvuzraudzību SIA "Būvrem".
Deputāte Vita Robalte sprieda, ka šādā termiņā pabeigt būvdarbus un nodot objektu ekspluatācijā nebūs iespējams, tādēļ aicināja termiņu pagarināt uz reālāku datumu.
– Būvnieks objektu nenodod ekspluatācijā, 6. decembrī nodos būvdarbus ar visiem izpildītiem dokumentiem pasūtītājam, un pasūtītājs ir tas, kas nodod objektu Būvniecības valsts kontroles birojam, – skaidroja Indra Kārkliņa.
Būvdarbu procesa ietvaros sagatavoti un apstiprināti izmaiņu akti, kuros ieslēgti papildu darbi un precizēti paveikto darbu apjomi, līdz ar to precizēta SIA "Trast Būve" līgumsumma, kas kopā sastāda 1 224 870 eiro (ar PVN). Ņemot vērā arī būvuzraudzības līguma nosacījumus ar SIA "Būvrem", precizēta līgumsumma, kas sastāda 13 760 eiro.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma apstiprināt SIA "Trast Būve" būvdarbu un SIA "Būvrem" būvuzraudzības līgumsummu. Tāpat par 13 dienām pagarināts būvdarbu un būvuzraudzības izpildes termiņš – līdz 2022. gada 6. decembrim.
21.12.2022.