26. decembrī pulksten 12 Madonas atklātajā hokeja laukumā paredzēts turnīrs hokeja cienītājiem – Madonas Ziemassvētku kausa izcīņa hokejā.
Pasākuma organizators, HK "Logi & Durvis" komandas spēlētājs Nauris Meiers, cerot, ka būs gan ledus, gan piemēroti laikapstākļi, aicina Otrajos Ziemassvētkos doties uz hokeja spēlēm: – Atsaucību izrādīja vairākas komandas. Būs komanda "Cirma" no Rēzeknes, no Madonas turnīrā piedalīsies divas komandas – ne tikai mūsu "Logi & Durvis", bet arī hokeja spēlētāju komanda "Šlāgeris". Solījusi ierasties arī spēlētāju komanda no Gulbenes, aicināti arī spēlētāji no Jēkabpils. Ļoti ceru, ka būs arī ģimeņu un līdzjutēju atbalsts.
Pulksten 18 plānots arī karnevāla tērpu šovs, tajā varēs piedalīties ikviens madonietis, uzvelkot kādu neparastāku tērpu – un ne tikai par Ziemassvētku tēmu.
21.12.2022.