Aizvadītajā nedēļā redakcijā tika saņemts zvans no Jāņa, kurš ar avīzes starpniecību vēlējās pateikt lielu paldies visiem autoceļu uzturētājiem.
– Ikdienā ļoti daudz sanāk pārvietoties pa ceļiem ne tikai Madonas novadā, bet arī ārpus tā. Kā jau ziemā, ceļu kvalitāte ir dažāda. Intensīvas snigšanas laikā, protams, nevar gribēt, lai uzreiz ceļi ir tīri. Tāpat jāsaprot, ka mazie lauku ceļi arī ne vienmēr laikus ir iztīrīti. Teritorijas ir plašas, un ceļu tīrītāji visur vienlaicīgi nevar būt, tomēr par Madonas novadu varu teikt tikai to labāko. Gan virzienā no Madonas uz Cēsīm, gan Pļaviņām valsts galvenie autoceļi ir tīri, patīkami pa tiem pārvietoties, jāpiebilst – arī droši. Domāju, ka to novērtē arī citi šoferi. Tāpat ir patīkami pārvietoties arī pa Madonu. Regulāri tiek tīrīti stāvlaukumi, ietves un ielas. Ērti un droši ir ne tikai automašīnu vadītājiem, bet arī gājējiem. Tas attiecas arī uz pagastiem. Pašvaldības ceļi tiek tīrīti regulāri, arī ceļi uz viensētām. Zinu, ka ne visur tas tiek darīts, tāpēc ļoti novērtēju, ka Madonas novadā tam pievērš lielu vērību. No sirds priecājos, ka Madonas novadā prioritāte ir iedzīvotāji un tik daudz kas tiek darīts, lai būtu patīkami dzīvot šajā novadā. Vēlos pateikt lielu paldies autoceļu uzturētājam, pilsētas pārvaldniekam un īpašumu uzturēšanas nodaļu darbiniekiem par ieguldīto darbu, – pateicību pauda Jānis.
20.12.2022.