Nekustamā īpašuma pārvaldības un teritorijas plānošanas nodaļai, lai noslēgtu 2022. gadu un veiktu apmaksu par veiktajiem pasūtījumiem, ir nepieciešami papildu budžeta līdzekļi 25 000 eiro, pausts 22. novembra sēdē.
Domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Šķēls skaidroja, ka finansējums nepieciešams nodaļas darbības nodrošināšanai.
– Šeit neiet runa par finanšu līdzekļu piešķiršanu darbinieku algām, prēmijām vai kam tamlīdzīgam. Gada sākumā nodaļai ielikām identisku summu budžetā, kāda bija 2021. gadā, bet paši redzat, ka katrā sēdē mums ir pa 20 jautājumiem, kas ir uz īpašumu atsavināšanu. Lai tik tālu nonāktu, mums ir jāvērtē, jāuzmēra, un tas viss prasa līdzekļus. Šie līdzekļi šobrīd ir izsīkuši, lai līdz gada beigām varētu turpināt tādā pašā tempā darboties ar pašvaldībai nepieciešamu īpašumu reģistrēšanu Zemesgrāmatā un arī veikt visas darbības, kas nepieciešamas uz atsavināšanu, nepieciešami 25 tūkstoši eiro, – iepriekš notikušajā komitejas sēdē informēja Aigars Šķēls.
Tika nolemts piešķirt nepieciešamo finansējumu no 2022. gada budžeta nesadalītajiem līdzekļiem.
14.12.2022.