18. jūlijā paredzēto koncerttūres pasākumu Madonas estrādē „Nē – narkotikām!" atcēla neilgi pirms paredzētā norises laika. Šo pasākumu organizēja SIA „Relaxia", un viens no atbildīgajiem organizatoriem Mārtiņš Matisons pastāstīja par izjukušo pasākumu:
– Diemžēl jāteic, ka pēdējie divi koncerti, kas bija paredzēti Madonā un Aizkrauklē, tika atcelti finansiālu iemeslu dēļ. Pasākuma atbalstītāji tieši šiem koncertiem naudu neiedeva, tās pietrūka. Pirmie koncerti notika, un atsaucība bija ļoti liela, tāpēc nav tā, ka pasākumu atcēlām apmeklētāju trūkuma dēļ. Varbūt pie atceltā pasākuma Madonā esam vainīgi arī mēs, organizatori. Rādās, ka mūsdienās godavārds cilvēkiem vairs daudz ko nenozīmē, toties uz priekšdienām zināsim, ka jāslēdz līgumi ar visām iesaistītajām pusēm un uz solījumiem paļauties nevar.
Autore: LAURA VOITIŅA