Svētdien, 6. novembrī, tika aizvadīta astotā TV3 šova "Dejo ar zvaigzni" tiešraide.
Raidījumā visi šovā esošie dalībnieki dejoja pasaules mūzikas hitu pavadījumā. Vakara gaitā žūrija un skatītāji lēma, ka šovs jāpamet mūsu novadniekam, ģitāristam Mārcim Auziņam un viņa deju partnerei Esterei Beatrisei Klaperei.
Iepriekšējās tiešraidēs pāris dejoja tango, lēno valsi, čačača, rumbu, lēno fokstrotu, sambu un pasodobli, bet šajā reizē Mārcis un viņa partnere izdejoja Vīnes valsi Eda Šīrana mūzikas pavadījumā. Uz skatuves abiem pievienojās arī Ralfs Eilands.
– Neesmu sekojis līdzi tam, kas virmo sociālajos tīklos, tikai tik daudz, cik pārsūta Estere. Reālajā dzīvē komentāri vairāk nāk no kolēģiem, un no viņiem nav neviena slikta vārda, visi saka, ka es esmu traks, – pirms priekšnesuma pasmaidīja Mārcis.
– Manuprāt, astotajā raidījumā mazliet pietrūka ķermeņa plastikas – izdejot harmonijā soli, pievienot rokas kustības, ievērot pozu, – pēc uzstāšanās, analizējot priekšnesumu, Mārcim Auziņam teica žūrijas loceklis Jānis Purviņš.
Skatītāju simpātiju balvu šai vakarā ieguva mūziķis Jānis Pētersons un Olena Čerekova. Visaugstāko novērtējumu – 30 punktus – no žūrijas arī saņēma Jānis Pētersons un Olena Čerekova, kā arī Kašers un Paula Kukute.
9.11.2022.