– Kā vērtējat jaunievēlēto Saeimas vadību un jaunā parlamenta darba sākumu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem iedzīvotājiem.
Madonietis Gunārs: – Saeimas sastāvs ir tāds, kā to cilvēki balsojot ir vēlējušies. Arī Saeimas jaunais priekšsēdētājs un prezidijs ir ievēlēts tāds, par kādu partijas vienojās. Saeimai vēlu veiksmi darbā, kā arī – lai to, ko ir solījuši, izpildītu pēc iespējas vairāk. Arī valdībā vairāk par trim partijām nevajag, citādi būtu lielāks haoss – vismaz man ir tāds iespaids.
Līga no Praulienas: – Vēlēšanās piedalījos, bet patlaban jaunievēlētā parlamenta darbam īpaši līdzi nesekoju. Jaunievēlētajai Saeimai novēlu – galvenais rūpēties par ģimenēm ar bērniem, pensionāriem un, protams, gādāt par valsts drošību.
Diāna no Sāvienas: – Saeimas vēlēšanās piedalījos. Partija, par kuru balsoju, ir iekļuvusi parlamentā. Katrā ziņā jaunievēlētajam Saeimas sasaukumam vēlu veiksmi!
Andris no Sarkaņiem: – Varbūt Smiltēns Saeimas priekšsēdētāja amatā arī varētu būt savā vietā, bet, ja jauno valdību vadīs Kariņš, nekas jau nemainīsies un nebūs labāks. Manuprāt, ir vairāki, kas valdības vadītāja amatā būtu daudz labāki nekā Kariņš. Piemēram, tāds šķiet Pīlēns. Varbūt tad kaut kas mainītos, bet tas jau droši vien nespīd.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
8.11.2022.