Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ko vēlētu jaunievēlētajam parlamenta sastāvam?

Redakcija

Autors • 31.10.2022.

Burtu lielums

Šodien darbu sāk jaunievēlētā 14. Saeima. – Ko jūs novēlētu jaunievēlētajam parlamenta sastāvam? – vakar jautājām sastaptajiem iedzīvotājiem.

Madonietis Aivars: – Jaunajai Saeimai vēlu veiksmi, strādāt tā, lai mums visiem būtu labāk. Manuprāt, arī iepriekšējā Saeima strādāja pietiekami labi. Atzinīgi vērtēju tās priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces darbu.

Madoniete Ināra: – Lai mēs te dzīvotu, vispirms ir vajadzīga drošība, veselība, izglītība un, protams, arī sociālais nodrošinājums. Mēs gribam drošību, bet tai pašā laikā robežsargiem, zemessargiem, policistiem nav pienācīgas algas, un tas nav normāli. Deputāti sev pacelt algas var, bet tiem, kas rūpējas par mūsu drošību, tas gadu gadiem tiek atlikts. Cerams, ka jaunajai Saeimai izdosies mainīt šo attieksmi un pie varas nebūs aunu bars.

Līga no Lazdonas pagasta: – Jaunievēlētās Saeimas deputātiem pirmām kārtām novēlētu saticību, neākstīties un strādāt nopietni, kā arī spēju ātri pieņemt lēmumus.

Cesvainietis Aleksandrs:
– Lielu uzmanību vajadzētu pievērst sociālajai jomai, tāpat infrastruktūras sakārtošanai – pirmām kārtām tie ir ceļi, it īpaši lauku apvidos. Pats par sevi saprotams, redzeslokā ir jābūt drošībai un vēl daudz kam citam. Jāvēl – lai 14. Saeimai tas izdodas!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

1.11.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px