No 24. līdz 28. oktobrim ilgs skolēnu rudens brīvdienas. – Kā plānojat tās pavadīt un vai jau esat izlēmuši, ko brīvlaikā darīsiet? – vakar jautājām Liezērē sastaptajiem skolēniem.
Rebeka: – Man ļoti patīk muzicēt un dziedāt. Apmeklēju vokālo ansambli, kurā gan dziedu, gan spēlēju vairākus mūzikas instrumentus – ģitāru, šad tad arī bungas. Ļoti patīk arī dejot un sportot, tādā veidā izkustēties. Dejoju sporta dejas, to daru katru vakaru. Dažkārt dodos skriet, mēdzu uzspēlēt futbolu kopā ar draugiem, taču visvairāk patīk tieši dejot.
Ivita: – Iespējams, braukšu ciemos pie saviem vecākiem, kur arī pavadīšu brīvdienas, palīdzot viņiem tikt galā ar dažādiem darbiem mājās. Esmu aktīva dzīvesveida piekritēja, man nepatīk sēdēt istabā un neko nedarīt. Daudz kustos, dodos laukā pastaigāties un dejoju.
Lolita: – Man brīvlaiks paies, palīdzot audzinātājām, un arī ir plānots doties apciemot vecākus. Es apmeklēju vokālo ansambli, un, tā kā man ļoti patīk dziedāt, to darīšu arī šajās brīvdienās. Esmu iecienījusi vairākus sporta veidus: futbolu, vieglatlētiku, peldēšanu un citus. Esmu fiziski aktīva, sportoju visu gadu. Patīk gatavot ēst, tāpēc noteikti padarbošos virtuvē.
Rūta: – Brīvdienas pavadīšu kopā ar draugiem, dodoties ārā vai aizbraucot uz pilsētu. Gribu apciemot arī savu otru vecmammu, kuru ikdienā bieži satikt nesanāk. Iespējams, izdosies apraudzīt arī krustmāti, kura dzīvo Ērgļos.
Viedokļus uzklausīja
ZANE BIKOVSKA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
19.10.2022.