Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Kam jāuztic valdības veidošana?

Redakcija

Autors • 04.10.2022.

Burtu lielums

Valsts prezidents Egils Levits pirmdien pilnvaroja „Jaunās Vienotības" pārstāvi, Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu sākt konsultācijas ar pārējām partijām par iespējamās koalīcijas izveidošanu. – Kam, jūsuprāt, būtu jāuztic jaunās valdības veidošana? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Raisa: – Es piedalījos vēlēšanās, bet saraksts, par kuru balsoju, Saeimā nav ievēlēts. Man grūti pateikt, kam būtu jāveido valdība. Gan jau pašas partijas vienosies un bez valdības nepaliksim.

Madoniete Staņislava: – Viennozīmīgi valdība ir jāveido Kariņam. Viņš ir tāds mierīgs un nosvērts, viņa vadītā valdība iznesa kovida krīzi un strādā Ukrainas kara radīto seku apstākļos. Katrā ziņā es viņam uzticos. Ļoti priecājos, ka jaunajā Saeimā ir ievēlēts arī Andrejs Ceļapīters.

Madoniete Sintija: – Es neatbalstu Kariņu, vairāk esmu par Apvienoto sarakstu. Esmu sekojusi diskusijām, klausījusies intervijas, un man gribas arī pārmaiņas. Jaunās vēsmas vairāk saistu tieši ar šo partiju.

Madoniete Anita: – Saraksts, par kuru balsoju, ir iekļuvis pirmajā septītniekā. Valdības veidošana, protams, jāuztic Kariņam, bet tajā būtu jāiesaista partijas, ņemot vērā vēlēšanu rezultātus, tai skaitā Zaļo un Zemnieku savienība, kam ir otrais labākais rezultāts.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

5.10.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px