Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Centīsies plašāk pārstāvēt reģionu viedokli Saeimā

LAURA KOVTUNA

Autors • 04.10.2022.

Burtu lielums

informējām, 14. Saeimas vēlēšanās no saraksta "Jaunā Vienotība" Vidzemes vēlēšanu apgabala ievēlēts arī pašreizējais Madonas novada domes deputāts Andrejs Ceļapīters. Skaidrojām, kurš kolēģis no saraksta aizpildīs domes deputāta vietu un vai tā saucamā opozīcija Madonas novada pašvaldībā nepaliks vēl mazāka.

Pēc pašreizējiem "Jaunās Vienotības" domes deputātiem (3 vietas domē) – Andreja Ceļapītera, Kaspara Udrasa un Artūra Grandāna – nākamais sarakstā ar 4. kārtas numuru ir Arvīds Greidiņš. Centrālās vēlēšanu komisijas datos norādīts, ka izglītību viņš ieguvis 1976. gadā Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mežsaimniecības fakultātē, darbavieta – Valsts meža dienesta Centrālvidzemes virsmežniecības virsmežzinis.
Andrejs Ceļapīters zināja teikt, ka pirmā sēde 14. Saeimai norisināsies novembrī, attiecīgi oktobrī viņš vēl turpinās deputāta pienākumus Madonas novada pašvaldības domē.
– Visticamāk, pēdējā domes sēdē deputāti lems par manu šī amata atstāšanu, lai dotos pildīt Saeimas deputāta pilnvaras, – sprieda Andrejs Ceļapīters. Jautāts, vai opozīcija Madonas novada pašvaldības domē nejutīs spēcīgu iztrūkumu, viņš atzina: – Mums tā opozīcija ir nosacīta un pamatā jau netiek ņemta vērā. Noklausās, bet ar saviem lēmumiem kā ar ceļa rulli tāpat tam pārbrauc pāri.
– Nesaucu arī sevi par opozicionāru, vienkārši vēlējos, lai lietas risina ar saprātu. Lai nebūvē ugunsdzēsības dīķi par 200 tūkstošiem un lai ap 150 tūkstošus eiro netērētu lieki jaunās un tik dārgās mašīnās, tikai trīs, kur par šo naudu, ja labi gribētu, jaunas varētu nopirkt pat 10 automašīnas. Nespēlēju pastāvīga opozicionāra lomu, bet mēģinu vest pie prāta, lai rīkojas pārdomāti, – par līdzšinējo darbību pašvaldības domē vēstīja deputāts.

Viņš atzina, ka noskaņojums par vēlētāju pausto atzinību 14. Saeimas vēlēšanās un par priekšā gaidāmo darba cēlienu valdībā esot labs.
– Noskaņojums, protams, ir labs, domāju, ka pieredze un zināšanas, kas uzkrātas, gandrīz 25-26 gadus strādājot pašvaldībā, būs noderīgas Saeimā. Sevi ne tik daudz redzu kā oratoru no tribīnes, bet orientēju sevi vairāk uz darbu komisijās, kur jāveido likumprojekti. Saredzu, ka tur jānovērš arī, ka bieži vien nāk nepilnības vai pat muļķības, attiecībā uz to, lai likumdošanas formāts netiktu būvēts pēc Rīgas un lielo pilsētu parauga, bet lai tiktu ievērtēta visa Latvijas teritorija. Neesmu atrāvies no zemes un ceru, ka tas arī nenotiks. Šo saikni turēšu. Par ļoti daudzām šodien aktuālām tēmām ir, ko teikt. Sākot no praktiskām enerģētikas, komunālo jautājumu, izglītības un citām tēmām, tā ir bijusi mana ikdiena. Ja vien būs atvērti, tur noteikti būšu klāt.
Paldies vēlētājiem par to, ka atbalstījāt mūsu kopējo sarakstu, arī ar plusiņiem mani pacēlāt kopējā sarakstā no 9. uz 6. vietu. No Vidzemes vēlēšanu apgabala provizoriski tika ievēlēti 8 deputāti. Paldies visiem, kas mani atbalstīja ar plusiņu, – pateicās Andrejs Ceļapīters.

5.10.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px