Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Akcija „Atstāj nospiedumu” noslēgusies

AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA

Autors • 04.10.2022.

Akcija „Atstāj nospiedumu” noslēgusies
Burtu lielums

Visas vasaras garumā, precīzāk – trīs mēnešus un desmit dienas, Mārcienas pagasta iedzīvotāji tika aicināti iesaistīties akcijā, kuras laikā uz sienas jauniešu centrā varēja uzzīmēt kādu zīmējumu, uzrakstīt novēlējumu vai citādi radoši izpausties, atstājot savu nospiedumu jauniešu centra telpās.

Akcija „Atstāj nospiedumu" ir noslēgusies, un 61 dažāds stāsts tagad rotās jauniešu centra sienu.
– Iesākumā bija plānots, ka akcija „Atstāj nospiedumu" sāksies līdz ar Krāsu festivālu, ko rīkojām 18. jūnijā, un beigsies 12. augustā, taču beigu beigās tā ievilkās un noslēdzās tikai 28. septembrī. Pirmajās 3-4 nedēļās jaunieši bija ļoti atsaucīgi un labprāt pievienoja savus darbus kopumam, taču līdz ar vasaras vidus iestāšanos, kā arī vasaras noslēgumu atsaucība sāka izsīkt un pēdējos zīmējumus jau gandrīz vai sanāca „izspiest", tikai lai akciju noslēgtu, – pastāsta Edgars Mihovs, jaunatnes darbinieks Mārcienas pagastā.
– Jaunieši, kā arī citas paaudzes ļoti priecājās par ideju. Tā kā akcijas ideja bija sadalīt sienu vairākās daļās, bet vidū tiktu uzzīmēts jauniešu centra logo (bija plānots logo zīmēt pašu pēdējo), arī jaunieši visu laiku jautāja „Nu kad tas logo būs?", „Kad tu logo zīmēsi?" utt. Galarezultāts izbrīnīja gan jauniešus, gan arī mani pašu, jo kopumā akcija tiešām bija veiksmīga, un siena sanāca ļoti skaista. Nu siena jauniešu centrā priecē apmeklētājus. Paldies ikvienam, kas atsaucās un piedalījās.

5.10.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px