OŠUPES pagasta multifunkcionālajā centrā „13. km" laiks tiek pavadīts aktīvi, iesaistoties dažādos pasākumos, organizējot izglītojošas nodarbes un apgūstot jaunas prasmes.
– Pašlaik vēl norisinās Madonas novada NVO projekts „Mammām un meitām", kura ietvaros šujam somas un gatavojam auskarus. Bet nupat noslēdzās izzinoša aktivitāte, kuru īstenojām sadarbībā ar Antru Gotlaufu. Priecājamies par iespēju kopā gatavot dažādus veselīgus ēdienus, izmantojot mūsu pašu dārza veltes. Šī aktivitāte norisinājās, pateicoties Veselības veicināšanas projektam Madonas novadā. Dāmas tikās, ne tikai lai iemācītos kādu knifiņu virtuves mākslā, bet arī lai satiktos un labi pavadītu laiku. Lai gan reizēm ir grūti izrauties no ikdienas darbiem, tikšanās prieks atsver šīs rūpes. Mācījāmies gatavot tortiljas, kišu, kramblu un gvakamoli. Lai gan nosaukumi ir visai sarežģīti, izpildījums – nebūt ne. Paldies pasniedzējai Antrai, – pateicību pauž Dace Kalniņa, multifunkcionālā centra „13. km" vadītāja. – Aktīvi plānojam arī jaunus pasākumus un notikumus. Esam ieplānojuši ieviest jaunu tradīciju un katru gadu apbalvot aktīvākos jauniešus. Balvu gatavo mūsu vietējā iedzīvotāja, un par tās izskatu ir vīzija, bet tapusi īsti tā vēl nav. Tā būs ģipša figūra ar MFC „13. km" simboliku. Esam izstrādājuši arī nolikumu, pēc kura vadoties izvēlēsimies šajā gadā visaktīvāko, darbīgāko, idejām bagātāko jaunieti. Radās šāda ideja, jo reizēm kāda laba iniciatīva, brīvprātīgais darbs vai pasākums netiek pamanīts un novērtēts. Vēlamies arī izcelt mūsu pagasta vērtības, kā arī motivēt citus tiekties uz šo balvu.
5.10.2022.