– Vai jums bija grūti izdarīt savu izvēli 14. Saeimas vēlēšanās, un cik partiju pārstāvji, jūsuprāt, iekļūs Saeimā? – vēlēšanu dienā jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Iluta: – Izdarīt izvēli šoreiz bija diezgan grūti, tomēr 19 saraksti. Taču šaubu par to, ka uz vēlēšanām jāiet, gan nebija. Cerams, ka Saeima nebūs sadrumstalota. Lai jaunajai Saeimai veicas un novēlu strādāt ne tikai pabalstu virzienā, bet uz valsts attīstību.
Madoniete Skaidrīte: – Kā saka, izvēlējos mazāko no ļaunumiem. Par to, cik partiju pārstāvji Saeimā iekļūs, gan neesmu domājusi, bet galvenais, lai tajā netiktu ievēlētas dažas partijas. Jaunajai Saeimai novēlu vairāk ieklausīties cilvēkos un strādāt visu mūsu labā.
Madoniete Marina: – Sarakstu daudz, ir ko izvēlēties. Palasīju programmas, deputātu kandidātu sarakstus. Reizēm arī pamainu savu izvēli. Droši vien Saeimā iekļūs kādi seši, septiņi vai astoņi saraksti.
Madoniete Dace: – Izdarīt izvēli nebija grūti, jo pieturos pie pārbaudītām vērtībām. Ļoti svarīga nozīme ir personībām, kas piedalās vēlēšanās, kā arī tam, ko konkrētā partija ir darījusi līdz šim. Neprognozēju, cik partiju tiks ievēlētas Saeimā. Es balsoju par Latviju un par mieru.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
4.10.2022.