Arī šoruden „Stara" abonentiem laikraksta redakcija kopīgi ar biteniekiem organizē tradicionālo Medus loteriju, kas notiks 28. oktobrī.
Mūsu čaklie bitenieki kopā pavisam šogad ir sagādājuši 33 saldās balvas. Tās nākušas no mūsu tradicionālajiem sadarbības partneriem: Tālivalža Sprūdža („Pļaviņas"), Sigitas Stafeckas („Kalna Maruškas"), Jāņa un Artūra Puriņiem („Jaunspieķi"), Andreja Lazdiņa („Lāčkalni"), Edgara Kramfta („Rutuli"), Viļņa Špata („Mežgaļi"), Andra Lielvaloža („Sīļi"), madonieša Viļņa Burkas, kusēnietes Viktorijas Gražules un Anda Knāķa („Prauli"). Daudzi no viņiem mūsu tradīciju atbalsta jau kopš tās rašanās. Paldies viņiem par to! Citugad gaidīsim savā pulkā arī jaunus dalībniekus.
Atgādinām loterijas noteikumus – lai piedalītos izlozē, jums jāabonē „Stars" vismaz 3 mēnešiem un no laikraksta izgrieztā un aizpildītā loterijas dalībnieka anketa jāatsūta vai jāatnes uz „Stara" redakciju līdz 27. oktobrim (pasta zīmogs). Anketas sāksim publicēt 4. oktobrī.
Kā apgalvo tautas medicīna, tuvojoties ziemai, medus palīdz nostiprināt imunitāti un turēties pretim vīrusiem, bet stipra veselība ir galvenā lieta, kas nepieciešama mums visiem.
Loterijas atļaujas Nr. 7467.
28.09.2022.