– Vai jūs šosestdien piedalīsities 14. Saeimas vēlēšanās? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Elizabete: – Uz vēlēšanām ir jāiet, un es arī tajās piedalīšos. Taču vēl nezinu, par ko balsošu. Izdarīt izvēli ir grūti, ņemot vērā arī iepriekšējo pieredzi – pirms vēlēšanām parasti ir daudz solījumu, bet pēc tam par tiem kaut kā aizmirst, katrs jau laikam domā par savu labumu.
Madonietis Andrejs: – Vēlēšanās noteikti piedalīšos. Tikpat kā esmu arī izlēmis, par ko balsot. Domāju savu balsi atdot par Lembergu, viņš no kandidātu saraksta taču nav svītrots. Šorīt dzirdēju, kā viņš radio teica: „Es mīlu Latviju", un es arī mīlu Latviju, bet valsti ne – paskatieties, kāda ir attieksme pret cilvēkiem un tautu!
Kalsnavietis Ilmārs: – Uz vēlēšanu iecirkni došos īstajā dienā – 1. oktobrī. Vēl gan domāju, par kuru sarakstu balsot. Par vieniem un tiem pašiem nebalsoju, dažreiz tomēr pamainu.
Kalsnaviete Anita: – Vēlēšanās piedalos katru reizi. Izvēle šoreiz gan ir ļoti grūta, jo kandidē daudz nezināmu kandidātu, bet līdz sestdienai jau izlemšu. Man svarīgas ir arī programmas. Ļoti interesē, ko partijas sola sociālajā jomā, kādu palīdzību sniegs pensionāriem un invalīdiem, kuru aprūpei atbalsts noteikti jāpalielina.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
27.09.2022.