Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Lielbritānija un visa pasaule atvadās no karalienes Elizabetes II

Redakcija

Autors • 19.09.2022.

Burtu lielums

Vai jūs sekojat līdzi, kā Lielbritānija un visa pasaule atvadās no karalienes Elizabetes II? – vakar, karalienes bēru ceremonijas dienā, jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Marta: – TV skatos, klausos un vēroju. Prieks, ka cilvēks ir nodzīvojis tik bagātu mūžu un tik daudz paveicis. Pavadot karalieni mūžībā, tiešām sēro visa pasaule. Tas ir ļoti skaisti un aizkustinoši.

Bērzaunietis Vilis: – Protams, sekoju līdzi. Cik sevi atceros, Anglijas karalienes godā jau bija Elizabete II. Ļoti spēcīga personība, un to, izrādot cieņu, atzīst visa pasaule. Arī briti stundām ilgi stāv, naktīs neguļ, lai tikai atdotu pēdējo godu karalienei. Jaunajam karalim Čārlzam III vēlu veiksmi, veselību un lai ir savas mātes – karalienes – cienīgs!

Madoniete Tamāra: – Ļoti jauka, sirsnīga, domāja par cilvēkiem un savu tautu. Ļoti žēl, ka karaliene ir devusies mūžībā. Tagad sēro visa pasaule. Šķita jau, ka viņa būs mūžīga, tik spilgts ir bijis karalienes mūžs.

Bērzauniete Iveta: – Tam līdzi sekoju ziņu raidījumos. Karalieni var tikai apbrīnot, viņas inteliģenci, attieksmi, to, kā viņa veselu laikmetu ir pildījusi šos pienākumus un daudz padarījusi. Viņa ir kļuvusi par Lielbritānijas simbolu – starp karalieni un Lielbritāniju ir vienādības zīme.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

20.09.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px