To brīdi esam sagaidījuši – Autotransporta direkcijas rīkotais konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu noslēdzies arī atlikušajās septiņās reģionālo autobusu maršrutu tīkla daļās jeb lotēs.
Ja tie netiks pārsūdzēti, maršrutu tīkla daļā „Madona" tos līdz 2033. gada beigām nodrošinās SIA „Norma-A" jeb pasažierus mūspusē pārvadās „ECOLINES" autobusi. Pretendenti gan vēl var apstrīdēt Iepirkumu komisijas lēmumu līdz šāgada 16. septembrim.
Par konkursa uzvarētājiem atzīti: SIA „Latvijas Sabiedriskais Autobuss" – maršrutu tīkla daļā „Gulbene, Alūksne, Balvi"; AS „Talsu Autotransports" – maršrutu tīkla daļā „Jelgava, Dobele"; SIA „Norma-A"- maršrutu tīkla daļā „Madona"; personu apvienība AS „Rēzeknes autobusu parks" un SIA „RO Reiss" – maršrutu tīkla daļā „Rēzekne, Ludza"; SIA „Tukuma Auto" – maršrutu tīkla daļā „Talsi, Tukums"; SIA „VTU Valmiera" – maršrutu tīkla daļā „Valmiera, Valka, Smiltene"; SIA „Latvijas Sabiedriskais Autobuss" – maršrutu tīkla daļā „Ventspils".
Konkursā uz septiņām tīkla daļām kopumā tika saņemti 55 piedāvājumi, kurus iesniedza 14 pretendenti (viens pārvadātājs vai pārvadātāju apvienība). Vislielākā konkurence bija par iespēju sniegt sabiedriskā transporta pakalpojumus maršrutu tīkla daļā „Madona" un „Ventspils" – uz katru no šīm daļām piedāvājumus bija iesnieguši 9 pretendenti. Tāpat tika saņemti 8 piedāvājumi par iespēju apkalpot maršrutu tīkla daļu „Gulbene, Alūksne, Balvi", „Talsi, Tukums" un „Valmiera, Valka, Smiltene". Maršrutu tīkla daļā „Rēzekne, Ludza" tika iesniegti 7 piedāvājumi, bet „Jelgava, Dobele" – 6. Līgums ar konkursa uzvarētājiem tiks slēgts uz 10 gadiem – līdz 2033. gada beigām.
Jāpiebilst, ka konkursā tika vērtēts saimnieciski izdevīgākais piedāvājums, kur cena veido 40%, bet tehniskais piedāvājums – 60% vērtējuma. Tehniskajā piedāvājumā eksperti vērtēja autobusu vecumu, pieejamības nodrošināšanu personām ar funkcionāliem traucējumiem un autobusu tehnisko aprīkojumu. Tāpat tika vērtēta arī pakalpojumu sniegšanas kvalitāte un drošība, piemēram, videonovērošanas funkcija un GPS, kā arī papildu bonusi, piemēram, bezskaidras naudas norēķini u. c.
Pēc visu līgumu noslēgšanas un spēkā stāšanās visās maršrutu tīkla daļās sabiedriskā transporta pakalpojumi tiks nodrošināti ar autobusiem, kuru vidējais vecums 10 gadu periodā būs 4,17 gadi.
To, ka konkurss noslēdzies, pozitīvi novērtēja Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs.
– Cerams, ka beidzot būs skaidrība, kas Madonas reģionā sabiedriskā transporta pakalpojumus sniegs ilgtermiņā. Tas ir ļoti labi, ka konkurss ir noslēdzies un uzvarētājs zināms, kam sekos 10 gadu līgums. Tas pozitīvi atsauksies arī uz pašvaldību interesējošiem skolēnu pārvadājumiem, jo beidzot biļešu vietā varēsim ieviest talonu vai karšu sistēmu, lai bērniem par braucienu nav jāmaksā skaidrā naudā un pēc tam jānodod biļetes, lai tās tiktu apmaksātas. Tāpat, zinot pārvadātāju ilgtermiņā, varēsim kopā izvērtēt un arī pārskatīt maršrutu tīklu, to pielāgojot pieprasījumam. Ar stabilu uzņēmumu jau vienmēr ir vieglāk vienoties nekā tad, ja pakalpojumu sniedz īsu laiku. Skaidrs, ka jaunajos līgumos būs prasības arī pēc jauniem, kvalitatīviem autobusiem, pasažieri brauks smukos autobusos, būs ērti, silti, būs pieejams Wifi un citi uzlabojumi, – uzsvēra Agris Lungevičs.
Viņš atzinīgi vērtēja SIA „Latvijas Sabiedriskais Autobuss" šogad sniegtos sabiedriskā transporta pakalpojumus Madonas reģionā.
– „Latvijas Sabiedriskais Autobuss" ir fantastisks uzņēmums, kas ļoti īsā laikā spēja mobilizēties un jau šāgada 1. janvārī uzsākt pasažieru pārvadājumus Madonas lotē, uzzinot par šādu iespēju tikai decembra vidū, pie tam, cik man zināms, netika atcelts neviens reiss. Turklāt viņi to spēja situācijā, nezinot, cik ilgi varēs sniegt šo pakalpojumu, jo sākumā runa bija tikai par pusgadu. Katrā ziņā par viņiem varu teikt tikai labāko – visu cieņu! Cerams, ka arī SIA „Norma-A", jaunais pārvadātājs, sniegs kvalitatīvu pakalpojumu un spēs izpildīt visus reisus, – atzīmēja Agris Lungevičs.
Konkursa rezultātus lūdzu novērtēt arī Madonas novada domes deputātu, bijušo ilggadējo Madonas autobusu parka direktoru Andri Sakni. Viņš atzina, ka tas ir nedaudz pāragri, jo nekad nevar teikt „hop!", pirms neesi pārlecis.
– Līdz 16. septembrim konkursa rezultātus vēl var apstrīdēt. Es domāju, ka tādi pārvadātāji būs, jo, cik esmu runājis ar bijušajiem kolēģiem, ne visi ir apmierināti ar konkursa rezultātiem. Tik precīzu datu, kas, piemēram, maršrutu tīkla daļā „Madona" palika otrais vai trešais, man nav. Zinu tikai uzvarētāju, bet šajā lotē, tāpat kā „Ventspils" tīkla daļā, bija vislielākā interese – katrā pieteicās 9 pretendenti. Apstrīdot konkursa rezultātus, šis process atkal var ievilkties. Cik saprotu, Autotransporta direkcija līdz galam nav izstrādājusi tādus kritērijus, kad tos nevarētu apšaubīt, – sacīja Andris Sakne.
Viņš atzina, ka konkursa sistēma ir sarežģīta. Gudri jau runājot, ka rūpēs par pasažieriem tiks nodrošināti jauni, ērti autobusi, bet netiek domāts par to, kas tos autobusus vadīs.
– Ja uzvarētājs tiek noteikts, galvenokārt vadoties pēc zemākās cenas, un pašizmaksa ir mazāka par eiro (it īpaši laikā, kad tik būtiski palielinājusies degvielas cena), tad skaidrs, ka šoferi uz cienīgu atalgojumu nevar cerēt. 600-700 eiro uz rokas šoferiem šodienas dārdzības apstākļos, kad gandrīz vai veikaliem jāiet ar līkumu, ir par maz, tā nav nekāda nauda. Autobusa šoferis ir ļoti atbildīga profesija, un algai ir jābūt atbilstošai – vismaz 900 līdz 1000 eiro uz rokas. Turklāt jāņem arī vērā, ka palielinās šoferu vecums, viņi noveco, un vidējais vecums daudzviet ir jau ap 60. Būs pasažieri un glauni autobusi, bet nebūs, kas viņus ved. Nevar par noteicošo noteikt zemāko cenu, ir jāskatās reālās izmaksas Visi, ieskaitot satiksmes ministru Tāli Linkaitu, tikai priecājas un televīzijā stāsta, ar kādiem jauniem autobusiem un vilcieniem brauksim, cik ziemā būs silti un kā vasarā darbosies kondicionieri, bet mani visvairāk, kā to esmu daudzkārt teicis, uztrauc šoferu liktenis. Ir jāmaina arī autobusa šoferu apmācības sistēma. Tagad to drīkst tikai no 23 gadu vecuma, iepriekš ir jāiegūst C autovadītāja kategorija, un vēl jābūt pieredzei. Bet kur to dabūsi? Tad jau jābrauc uz smagā vāģa. Manā skatījumā, 18 gados tātad iegūsti šofera tiesības, lai varētu braukt uz busiņa ar 8 vietām plus viens, bet 20 gados – jau ar 20 vietām plus viens. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tagad pasažieru pārvadājumu pamatu veido mazie autobusi, kā, piemēram, „Madonas" tīkla daļā gandrīz visi tie ir deviņpadsmitvietīgie. Ja divdesmitgadīgiem puišiem un meitenēm pēc tiesību iegūšanas neļaus braukt ar divdesmitvietīgiem autobusiem, paaudžu maiņa ir apdraudēta, – uzskata Andris Sakne.
13.09.2022.