3. septembrī slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis" norisinājās vasaras biatlona sacensības "Cēsu balvas izcīņa biatlonā 2022".
Biatlona sacensībās kopā ar Cēsu pilsētas sporta skolas (CPSS), Daugavpils ISVS, Talsu novada sporta skolas, Alūksnes BJSS piedalījās arī Madonas BJSS jaunie biatlonisti.
Sacensības risinājās minisprintā, individuālajā distancē ar rolleriem, masu startā, krosā.
Individuālajā distancē ar rolleriem vīru grupā 12,5 km distancē uzvarēja Gints Lūsis no Talsu pakalnu sporta skolas, 10,4 km distancē – Ieva Vaļska no CPSS.
M19 grupā līderi bija Matīss Meirāns no Alūksnes BJSS un Elza Bleidele no CPSS.
S17 grupā 2. vietā ierindojās Keita Patrīcija Kolna, M17 grupā 3. vietu ieņēma Kaspars Krūmiņš.
W15 grupā Madonas BJSS audzēknei Ancei Upeniecei izdevās izcīnīt 3. vietu, bet M15 grupā gan otrajā, gan trešajā vietā ierindojās madonieši – attiecīgi Alekss Škaļikovs un Armands Zālītis.
M13 grupā ar masu startu, skrienot krosu, visu goda pjedestālu aizņēma Madonas BJSS audzēkņi – Ervīns Kūlītis, Aivo Edgars Asaris un Martins Arama, meitenēm šajā grupā Sabīne Grudule ierindojās 2. vietā, Keita Elizabete Ozoliņa ieņēma 3. vietu.
Savukārt Latvijas čempionāta vasaras biatlonā 2. kārta norisināsies 1. un 2. oktobrī sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" rollertrasē Madonā.
7.09.2022.