Notiks izšķirošās cīņas par Vidzemes reģiona čempiona titulu futbolā, tāpēc jau 3. septembrī gaidām līdzjutējus uz spēli Madonā.
Nākamās trīs spēles FK "Madona" aizvadīs savu skatītāju priekšā Madonas stadionā.
Vispirms šosestdien, 3. septembrī, pulksten 15 madonieši savā laukumā uzņems komandu "Ogre United".
10. septembrī Madonā ieradīsies FK "Lielupe" komanda, spēles sākums – pulksten 15. Nedēļu vēlāk – 17. septembrī pulksten 12 – FK "Madona" tiksies ar "Futbola Parks" Academy/LSPA komandu.
Atbalstiet FK "Madona" ar savu klātbūtni!
DĀVIDS SILIŅŠ
2.09.2022.