Sestdien, 20. augustā, patiesi varēja izbaudīt skaisto Tērvetes dabu Latvijas čempionāta nūjošanā un iešanas sacensību laikā.
Lai gan ārā bija karsts, Tērvetes dabas parka labie gari parūpējās par ēnu – dižkoki to pilnībā nodrošināja parkā 5 kilometru apļa garumā.
Madonas novada komandas piecu dalībnieku starts pirmajās šāda veida sacensībās Latvijas čempionātā bija sekmīgs. Izcīnītas trīs medaļas: zelts Dzidrai Širvei, sudrabs Dacei Saulītei, bronza Jānim Putniņam, un 1. vieta komandu vērtējumā 10 km distancē Aglonas komandai, kuras sastāvā startēja madoniete Dzidra Širve kopā ar Silviju Spruģi un Feoktistu Pušņakovu. Madonas novada komandai, kurā startēja Dace Saulīte, Ruta Kozlovska un Jānis Putniņš – 2. vieta.
D. SILA
31.08.2022.