– Vai šī diena, kad Ļaudonā tiek atklāts pārbūvētais reģionālā autoceļa asfaltētais posms uz Madonu, jums ir svētki? – jautājām atklāšanas pasākuma dalībniekiem.
Ļaudonietis Imants: – Tā Ļaudonā, protams, ir svētku diena. Jau neskaitāmas reizes pa to pēc ceļa pārbūves pabeigšanas esmu braucis. Kvalitāte ir super! Ja vēl izdotos asfaltēt ceļu uz Jaunkalsnavu, būtu vienkārši lieliski. Priecātos, ja tiktu asfaltēts arī taisnais ceļš uz Madonu.
Ļaudoniete Nellija: – To ļoti gaidījām, jo mazmeitiņai jābrauc uz mūzikas skolu Madonā. Braukt pa šādu ceļu būs svētlaime. Katrā ziņā esam ļoti priecīgas. Tas nekas, ka daži kilometri būs jānobrauc vairāk. Toties tas nāks par labu mašīnai nekā braucot pa taisno zemes ceļu.
Pēteris no Kusas: – Es šo ceļu izmantoju treniņiem un pa to no Kusas braucu tikai ar velosipēdu, turp un atpakaļ kādi 70 km sanāk. Šis ir ļoti labs ceļš, ļoti laba kvalitāte, būvnieki patiešām ir pacentušies.
Ļaudonietis Jānis: – Par to, ka mums šī ir svētku diena, šaubu nav. Jau pirmais brauciens pa jauno asfaltēto ceļu bija ļoti jauks, tā teikt, dvēselei. Pa Ļaudonas ceļiem es jau braucu kopš 1959. gada maija, tāpēc ir liels prieks, ka nu uz Madonu var aizbraukt pa asfaltu. Taču gandarījums būtu vēl lielāks, ja tiktu asfaltēts taisnākais ceļš uz Madonu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
30.08.2022.