18. jūlijā noslēdzās pieteikumu iesniegšana konkursam uz Ērgļu vidusskolas direktora amatu.
– Kopumā saņēmām trīs pieteikumus. Trešdien notika intervijas ar visiem trim pretendentiem. Direktora amata kandidāti ievēroja visas noteiktās prasības, lai viņu pieteikumi tiktu ņemti vērā. Šobrīd notiek pretendentu izvērtēšana un tiek plānots, ka nākamajā nedēļā domes sēdē, kas notiks 28. jūlijā, varētu pieņemt lēmumu par to, kurš būs jaunais Ērgļu vidusskolas direktors. Visi šī amata pretendenti ir atbilstoši prasībām, atliek tikai izvēlēties vienu no viņiem, kas arī, manuprāt, varētu sekmīgi notikt. Persona, kas tiks atzīta par vispiemērotāko, tiks uzaicināta uz domes sēdi, un deputāti varēs tai uzdot papildjautājumus. Tādu praksi esam piekopuši arī līdz šim, un šoreiz nekas nemainīsies, – laikrakstu „Stars" informēja Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Uģis Fjodorovs.
Atgādināšu, ka līdz šim Ērgļu vidusskolas direktora pienākumu izpildītāja ir Maiga Picka.
22.07.2022.