– Kādas atpūtas iespējas jūs izmantojat šogad, kā ar ceļojumiem? – jautāju Madonas ielās sastaptajiem cilvēkiem.
Signe no Luksemburgas, dzimusi Madonā: – Brīvdienās bieži braucu uz Madonu, skolēnu brīvdienās esmu Dzimtenē, esot mājās, sirds atpūšas. Latvijā patīk daba, ceļot pa Latviju, ir skaisti ezeri apkārtnē, uz muzeju var aiziet.
Oļegs no Madonas: – Esam ģimenē četri cilvēki, brīvdienās visbiežāk dodamies atpūsties pie ezera. Dažreiz aizejam paēst kādā Madonas ēdnīcā vai kafejnīcā. Esam atpūtušies tepat novadā kādā kempingā vai viesu mājā.
Gunārs no Limbažiem: – Atvaļinājums man sākas tad, kad beidzas ceļu būvētāju sezona – no novembra beigām līdz martam. Brīvajā laikā laižam uz ārzemēm, uz siltajām zemēm, jo atvaļinājuma laiks iekrīt aukstajos gadalaikos. Mēs labprāt kuģojam ar laiviņām pa Salacu.
Aigars no Madonas: – Patīk apceļot pilis un muižas Austrumvidzemē. Esam ar draudzeni bijuši Jaungulbenē, Stāmerienā, Jaunannas muižā, ļoti patika Alūksne, arī Rauna, Gaujiena, Zvārtavas muiža. Madonā braucu uz draudzenes Ievas dārzu taisīt kāpnes, tā arī atpūšos. Ārpus Baltijas valstīm man nav sanācis būt. Šovasar plānojam vēl apceļot Latviju.
Aptauju veica
IMANTS PULKSTENIS