Aizvadītajā diennaktī jauno „Covid-19" saslimšanas gadījumu skaits sasniedzis 824, kas ir lielākais jaunatklāto gadījumu skaits kopš 21. aprīļa, kad tika paziņots par 1133 saslimušajiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.
Kopumā aizvadītās diennakts laikā laboratoriski veikti 3588 „Covid-19" izmeklējumi, no kuriem 23% bijuši pozitīvi. No reģistrētajiem jaunajiem inficēšanās gadījumiem 404 cilvēki nebija vakcinēti vai nebija pabeiguši vakcinācijas kursu, bet 420 bija vakcinēti.
Divu nedēļu „Covid-19" kumulatīvais rādītājs Latvijā palielinājies no 160,6 līdz 189,7 uz 100 000 iedzīvotāju. Savukārt septiņu dienu kumulatīvais rādītājs palielinājies no 82,3 līdz 109,3 uz 100 000 iedzīvotāju. Kopumā līdz šim miruši 5858 ar „Covid-19" inficēti cilvēki.
Kopš „Covid-19" pandēmijas sākuma šī slimība Latvijā laboratoriski apstiprināta 834 535 cilvēkiem.
Savukārt Madonas novadā pēdējās divās nedēļās ar „Covid-19" ir inficējies 21 cilvēks: Varakļānu novadā – tikai 1-5, bet kopš pagājušā gada 1. jūlija Madonas novadā šī infekcija ir konstatēta 8311, Varakļānu novadā – 599 gadījumos.
29.06.2022.