Jau vairāk nekā nedēļu Madonā netālu no autoostas uzmanību pievērš skandalozi saķēpātais afišu stabs.
Vandalisms veikts 11. jūnija naktī, iesniegums par to iesniegts policijai.
Īsi pirms notikušā madonieši ievēroja, ka trīs afišu stabi pilsētā pārvērsti par skaistiem vides objektiem. Tos apgleznoja vairāki mākslinieki, bet slīpo afišu stabu Jaunlazdonā vēl nodoms izkrāsot un kā vietējo Pizas torni apgleznošanai uzticēt J. Simsona Madonas mākslas skolai.
Diemžēl kā zibens no skaidrām debesīm labi iesāktajam sekoja fakts, ka mākslinieciski veiktais darbs netālu no autoostas ir izpostīts.
– Aizkrāsot uzrakstu pagaidām nedrīkstam. Kamēr policija vandalismu izmeklē un nav devusi atbildi, neko darīt nedrīkstam, – atklāj Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris. – Likums nosaka, ka mēneša laikā policijai jādod atbilde, mēs gaidām. Ja kāds redzēja nakts aizsegā paveikto, aicinām par to ziņot. Turpmāk būs jādomā, kā aizsargāt šādus objektus – likt pie tiem novērošanas kameru vai citādi. Priecājāmies, ka pilsētas svētki pagāja mierīgi un organizēti, kaut cilvēku plūsma bija milzīga. Svētkos nekas netika sabojāts vai izpostīts, bet te pēkšņi kā spļāviens šis vandalisma akts. Aicinu iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem, uzmanīt, ja kāds dara kādas nelietības.
22.06.2022.