Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Sadārdzinājuma kompensēšana

Redakcija

Autors • 14.06.2022.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, kompensēt preču un pakalpojumu sadārdzinājumu vajadzētu visiem iedzīvotājiem vai izvērtējot ienākumus? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Iveta no Bērzaunes: – Uz šo jautājumu ir grūti viennozīmīgi atbildēt.Naudu pabalstiem valsts jau aizņemas, tā tāpat mūsu mazbērniem būs jāatdod. Es vairāk būtu par to, lai noteiktu cenu griestus un zinātu, ka, piemēram, pēc mēneša par litru degvielas nebūs jāmaksā 3 eiro.

Anita no Vestienas pagasta: – Īstenībā tas ir sarežģīts jautājums, jo, ja atbalsta vienus, tad citi to īsti nesaprot, bet kas to lai pasaka, kuram vajag vairāk, kuram mazāk. Tas būtu jāizlemj profesionāļiem, izvērtējot visus aspektus, pie tam ar tālu skatu nākotnē.

Madoniete Emīlija: – Taisnīgi un godīgi būtu izvērtēt ienākumus un tad atbalstīt, jo mēs visi neesam vienādi. Tiem, kam ir tūkstoši, neko daudz tāds pabalsts nenozīmēs atšķirībā no tiem, kuriem tā ir reāla vajadzība. Visvairāk es jūtu cenu kāpumu pārtikai, bet tai pašā laikā zinu, ko nozīmē benzīna pirkšana, tāpat daudzas citas lietas.

Madoniete Iveta: – Vajadzētu izvērtēt ienākumus un tad piešķirt pabalstus. Būtu jāņem vērā, cik liela ģimene, jāpalīdz daudzbērnu ģimenēm, tāpat vientuļi dzīvojošajiem cilvēkiem. Katrā ziņā vajadzētu palīdzēt visiem, kam ir grūti.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


15.06.2022.

 

 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px