Biatlonisti zina, kāda nozīme ir precīzai šaušanai mērķī. Pagājušajā svētdienā, 12. jūnijā, slēpošanas un biatlona centra "Cēsis" sporta bāzē Priekuļos notika Cēsu balvas izcīņa biatlona šaušanas vingrinājumos.
Šīs sacensības jau tradicionāli ir kā starta šāviens jaunajai 2022./2023. gada biatlona sezonai.
Sacensībās, kā ierasts, savu precizitāti pārbaudīja arī sporta skolu biatlona treneri. Pēc trim šaušanas vingrinājumiem šogad visās godalgotajās vietās ierindojās Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) biatlona treneri.
Visprecīzākais šāvējs bija Rolands Pužulis, 2. vietā – Una Arama, 3. vietā – Arnis Šmugais.
Starp izlases sportistiem 1.-3. vietu secīgi sadalīja Pekinas Olimpisko spēļu dalībniece Baiba Bendika, Sandra Buliņa un Sanita Buliņa.
Šaušanas meistarību pārbaudīja arī sporta skolu audzēkņi, galvenokārt no Madonas BJSS un Cēsu pilsētas sporta skolas.
Rezultātu noteica punkti pēc trim šaušanas vingrinājumiem.
Viskuplākais dalībnieku skaits bija C grupā, kur šautuvē sacentās 24 dalībnieki.
Uzvarēja Cēsu pilsētas sporta skolas biatlonists Rūdolfs Raudziņš. C grupā Madonas BJSS biatlona nodaļas audzēkne Rēzija Nagle kopvērtējumā ieguva 2. vietu, Alekss Škaļikovs – 3. vietā, Keita Patrīcija Kolna – 4. vietā. A grupā Bruno Bīrītis ierindojās 3. vietā, Rainers Upenieks – 6. vietā.
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.biatlons.lv.
Latvijas Biatlona federācija pateicas slēpošanas un biatlona klubam "Cēsis" par sacensību noorganizēšanu, visiem dalībniekiem un treneriem – par līdzdalību.
ILZES CEKULES foto
15.06.2022.